Küresel Pazarlama ve Marka Yönetimi Neden Tercih Edilmeli?

Küresel pazarlama ve marka yönetimi yüksek lisans programının temel amacı, Türkiye’nin katma değeri yüksek ürünler üretebilmesi ve ihraç edilebilmesini öngören markalaşma sürecinin bu programa katılacak öğrencilere teorik ve uygulamalı bir eğitimle verilmesini sağlamaktır. Bu amaçla, zorunlu ve seçmeli derslerden oluşan kapsamlı bir müfredat hazırlanmıştır.

Programın hedef kitlesini ilk olarak küresel pazarlama, dış ticaret ve marka yönetimi ile marka uygulamaları konularında akademik kariyer yapmak isteyen genç akademisyen adaylar oluşturmaktadır. İkinci hedef kitle halen ihracat yapan veya yapmak isteyenler firmalar, yurtiçinde faaliyet gösteren firmalarda çalışanlar, ürünlerini markalaştırma yoluyla daha katma değerli hale getirmek isteyen yöneticiler ve firmaların ihracat-pazarlama-satış departmanlarında çalışanlardır. Firma sahipleri doğrudan kendileri bu programa katılmak veya firmalarında çalışan elemanlarını yönlendirmek ve desteklemek suretiyle bu programdan istifade edebilirler.

Prof. Dr. İ. Kahraman ARSLAN
karslan@ticaret.edu.tr

  BİZE YAZIN

  6698 Sayılı KVKK kapsamında yukarıda verdiğim bilgilerimi tarafıma bilgi verilmesi amacıyla üniversite tarafından işlenmesine rızam vardır.

  Ders Programı
  Müfredat
  Burslar ve Ücretler
  Başvuru Koşulları

  Hemen Bugün Siz de Geleceğinizin Planlamasını Yapabilirsiniz.

  HEMEN BAŞVUR
  Hemen Paylaş